Набір статей у видання Наукові записки Національного університету «Острозька академія». Серія «Економіка»

Шановні колеги!

Національний університет “Острозька академія” запрошує Вас до публікацій у

Наукових записках Національного університету «Острозька академія». Серія «Економіка»,

який рекомендований як фахове видання в галузі економічних наук (Постанова президії ВАК України №01-05/3 від 14.04.2010 р.).

Видання збірника є періодичним. Матеріали, які подані до 20.06.2013р., будуть опубліковані у випуску 22 до кінця липня 2013 р.

Ті матеріали, які надійдуть до оргкомітету після 20.06.2013р. будуть опубліковані у випуску 23, орієнтоване видання якого заплановано на грудень 2013 р.

Тематичні напрямки:

1. Сучасні проблеми економічної теорії, менеджменту та маркетингу.
  2. Реформування бюджетної та податкової системи України.
  3. Фінанси суб’єктів господарювання у фінансовій системі України.
  4. Розвиток фінансово-кредитних відносин.
  5. Теорія і практика обліково-аналітичного забезпечення суб’єктів господарювання.
  6. Актуальні питання економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій.

Всі матеріали надсилати в електронному варіанті на адресу  olha.kryvytska@oa.edu.ua.

Файли назвати прізвищем автора англійськими літерами (наприклад, Karpova_zayav.doc, Karpova_stat.doc, Karpova_kvyt.doc, Karpova_rezen.doc).

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном  067 - 915 - 77 - 12  Кривицька Ольга Романівна.

Інформаційний листІнформаційний лист
Файл .doc, 37 Кб