До уваги тих, хто мріє про сучасну та конкуренту економічну освіту!

Запрошуємо 28 березня 2013 року на День відкритих дверей економічного факультету Національного університету «Острозька академія»!

Програма заходу:

• 10:00-10:30 — реєстрація учасників
  • 10:30-11:10 — зустріч з деканом та студентською радою факультету
  • 11:10-11:50 — відвідування лекційних або практичних занять за вибором учасників заходу
  • 11:50-12:50 — захоплююча екскурсія по університету
  • 12:50-13:40 — обід у студентській їдальні
  • 13:40-14:20 —інтелектуальна гра — знайомство учасників заходу зі студентами факультету
  • 14:20-15:00 — відповіді на запитання учасників

Важлива інформація:

1.  учасників заходу зустрінуть;
  2.  екскурсія проходитиме по території університету, музеях, підземеллі та галереї;
  3.  обід у студентській їдальні коштуватиме 10 грн.;
  4.  учасники зможуть отримати приклади тестів до ЗНО та інформацію про вступ до університету.

Для реєстрації учасників, просимо заповнити анкету

Контактна особа:

заступник декана економічного факультету з навчально-виховної роботи Юлія Віталіївна Шулик

тел.: 097-66-27-651

E-mail: yulia.khmaruk@oa.edu.ua

Чекаємо на Вас у гості та бажаємо успіху у виборі майбутньої професії!