День української писемності та мови

Програма святкування Дня української писемності та мови

Упродовж тижня заплановано такі заходи:

4 листопада

16.00 — презентація поетичної збірки Юрія Матвійчука.

5 листопада

11.50 — уривок з вистави «Маруся Чурай» від театральної студії «Дивись!»;

15.30 — лінгвістичний КВК.

7 листопада

17.00 — загальноуніверситетський диктант;

19.00 — вистава «Сватання на Гончарівці» від Рівненського академічного українського музично-драматичного театру.

8 листопада

12.20 — підбиття підсумків конкурсу стінгазет, присвячених Дню української писемності та мови;

12.20 — акція до Дня української писемності та мови «Пишімо українською!».