Презентація шостого тому «Західноканадського збірника»

У четвер 21 лютого о 14.00 в аудиторії № 17 відбудеться презентація шостого тому «Західноканадського збірника». Запрошуються усі бажаючі!

Шостий том «Західноканадського збірника» присвячений 120-річчю перебування українців у Канаді, а також 85-річчю координатора видання Петра Саварина.

Концептуальний підхід до збірника — висвітлення різноманітних аспектів життя української діаспори у Канаді, насамперед у Західній Канаді. Тут представлені матеріали авторів різних поколінь із Канади й України.