Презентація представника екзаменаційного центру «Cambridge» в Україні Дарини Сіжук

21 травня 2013 року о 14.00 в аудиторії № 20 для студентів економічного і правничого факультетів Національного університету «Острозька академія» відбудеться презентація представника екзаменаційного центру «Cambridge» в Україні Дарини Сіжук на тему: «Сambridge English: Business, Legal and Advanced — A Badge of High-Achievers».

Дарина Сіжук ознайомить студентів з екзаменом «Cambridge English: Business, Legal та Advanced » та з перспективами працевлаштування для студентів, які отримали сертифікат «Сambridge English: Business, Legal та Advanced».

Екзамени «Cambridge English» з англійської мови дають можливість отримати найавторитетніші у світі сертифікати на знання англійської мови. Екзамени «Cambridge English» розроблені та координуються найстаршим і найбільшим у світі некомерційним екзаменаційним підрозділом Cambridge English Language Assessment. Екзамени «Cambridge English» відповідають Загальноєвропейському стандарту мовної компетенції (Common European Framework of Reference, CEFR) і є його частиною.

21 травня 2013 року о 15.30 в аудиторії № 20 для викладачів англійської мови Національного університету «Острозька академія» відбудеться презентація представника екзаменаційного центру «Cambridge» в Україні Дарини Сіжук на тему: «Teaching Tips for Exam Preparation Courses. How to Make Business and Legal English Fun».

На своїй презентації Дарина Сіжук представить методичні аспекти підготовки до іспитів BEC і ILEC.