Конкурс на кращий вірш про кохання

Ти – творча особистість, яка сповнена бажанням виразити свої почуття???

Твоя мрія збулася!!!

Оголошується конкурс на кращий вірш про кохання!

Заходимо http://vk.com/poety_nauoa

Для участі в конкурсі необхідно надіслати свій шедевр у вигляді приватного повідомлення для адміністратора групи Зозулі Юлії.

Також потрібно вказати справжнє прізвище та ім’я, свій id в контакті, курс, спеціальність та факультет (не забудьте ознайомитися з правила конкурсу!)

Свої вірші ви можете надсилати в період з 02.02.2013р. до 10.02.2013р.

Переможці отримають призи!!!

Деталі за тел.:

+38 (098) 705 28 79 (Мар’яна)

+38 (098) 407 25 77, +38 093 576 86 47 (Юля)