Презентація книги професора Леоніда Якобчука «З темряви до світла»

25 травня 2012 року о 14.00 в актовій залі університету відбудеться презентація книги почесного доктора теології та професора кафедри релігієзнавства НаУОА Леоніда Якобчука «З темряви до світла».

Леонід Якобчук більшість життя проживає за кордоном. Уже понад 20 років веде радіопередачі, присвячені молоді України, викладає в Острозькій академії, духовних семінаріях Львова, Рівного, Києва християнську етику та Біблійну антропологію. Окрім Острозької академії, займається викладацькою діяльністю також в Біблійному інституті у м. Сирякузи (США), численних біблійних школах і семінаріях США та Канади.

Ця видатна особистість є гордістю нашого університету та натхненником його молоді.