Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії»

29-30 березня 2012 року Національний університет «Острозька академія» за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України  та Українського Біблійного товариства проводить Всеукраїнську олімпіаду «Юні знавці Біблії».

До участі в олімпіаді «Юні знавці Біблії» запрошуються учні 1-11 класів, переможці відповідних шкільних та регіональних предметних олімпіад, які вивчають предмети духовно-морального спрямування: «Етика», «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «Людина і світ», «Людина і суспільство», а також усі бажаючі.

Відбірковий тур відбувається до 1 березня 2012 року надіслати на вказану нижче електронну чи поштову адресу:

• для 1-4 класів — творчу роботу (малюнок, колаж, зроблені власними руками) на тему: «Все живе потребує любові» (якщо це об’ємна робота, на відбірковий тур може бути відправлене її фото)
  • 5-8 клас — твір-роздум обсягом від 2 до 5 друкованих сторінок;
  • 5 клас «Боротьба добра і зла в нашому житті»;
  • 6 клас «Служіння — відповідь на покликання»;
  • 7 клас «Проблема вибору цінностей в моєму житті»;
  • 8 клас «Що спільного між поняттями моралі та права?»
  • 9-11 клас — розробити соціальний проект для допомоги дітям-сиротам, малозабезпеченим сім’ям чи іншим соціальним групам, яким необхідна допомога. Проект має мати обсяг до 5 друкованих сторінок. В проекті мають бути такі елементи: актуальність. мета, методи виконання, план виконання, розрахунок необхідних коштів.

Безпосередня олімпіада в Острозькій академії

• Письмовий тест на знання Святого Письма для 5-11 класів
  • Дебати на тему «Християнські моральні цінності — запорука доброчесного життя. Чи є їм альтернатива у 21-му столітті?» для учнів 9-11 класів.
  • Презентація проектів для 9-11 класів до 10 хвилин
  • Захист творів учнів для 5-8 класів до 7 хвилин
  • Презентація робіт учнів 1-4 класів до 5 хвилин
  • Матеріали оформляються в редакторі «Microsoft Word» і подаються у друкованому вигляді (1 прим.) й електронному варіанті (пересилаються електронною поштою) шрифт «Times New Roman»; розмір шрифту — 14; інтервал — 1,5; поля: ліве, праве, верхнє і нижнє — 20 мм.

Інформаційний листІнформаційний лист
Файл .doc, 393 Кб