29 листопада 2012 року в Національному університеті «Острозька академія» відбудеться ІІ Міждисциплінарна науково-практична конференція студентів та молодих учених «Проблема вибору: психологічний, суспільно-політичний та інформаційні аспекти».

Будь-який вибір (вибір політичної партії, шлюбного партнера, професії, автомобіля тощо) є складною, не дуже приємною діяльністю, яка передбачає наявність певного рівня відповідальності й свободи. Іноді його потрібно зробити за секунди, іноді його роблять за нас...  Кожна особистість на певному етапі свого розвитку має більш-менш проявлену здатність свідомо здійснювати  самостійні вибори.

Конференція присвячена  аналізу ключових проблем, пов’язаних із вибором, як екзистенційної категорії, яка включає в себе селекцію однієї з двох або більше альтернатив; а також визначенню перспектив наукових міждисциплінарних досліджень.

Перелік тематичних напрямів роботи конференції:

•          Співвідношення рефлексії та свідомості в ситуації вибору
•          Когнітивно-стильові та мотиваційні характеристики прийняття рішення
•          Вибір як творче самоздійснення
•          Зовнішні та внутрішні детермінанти у життєвих виборах
•          Співвідношення і характер процесів прийняття і відкидання альтернатив у політичному виборі
•          Громадянська відповідальність та політичні вибори
•          Внутрішня та зовнішня політика: вибір України
•          Вплив телепрограм та медіа-середовища на прийняття рішення про вибір (різні аспекти).
•          Соціальні комунікації в сучасному інформаційному просторі
•          Інформаційне забезпечення публічного адміністрування

До участі в конференції запрошуються студенти, аспіранти, представники органів державної та місцевої влади, громадських організацій, а також учні Малої  академії наук.

Інформаційний лист та заявка на участьІнформаційний лист та заявка на участь
Файл .doc, 48 Кб