Відкриття Науково-дослідницької Лабораторії християнської етики, християнської психології та християнської педагогіки

Гуманітарний факультет Національного університету «Острозька академія» запрошує усіх бажаючих на відкриття Науково-дослідницької Лабораторії християнської етики, християнської психології та християнської педагогіки, яке відбудеться 14 грудня 2012 року.

Місце проведення: Пресцентр Національного університету «Острозька академія»

Під час роботи планується презентація в прямому ефірі.

8.30 – молебень в студентсько-викладацькому храмі преп. Федора острозького
9.00 – презентація лабораторії:
      1.окреслення основних напрямків роботи лабораторії
      2.прийняття в члени лабораторії
10.00 – презентація наукової та навчально-методичної літератури лабораторії
11.00 – перерва на чай
11.30 – науково-практична конференція «Актуальні проблеми християнської етики, психології і педагогіки»
14.00 – 14.45 – перерва на обід
15.00 – продовження роботи науково-практичної конференції «Актуальні проблеми християнської етики, психології і педагогіки»
17.00 – закриття конференції