Програма Міжнародного дня рідної мови у Національному університеті «Острозька академія»

Фестиваль стінгазет до Міжнародного дня рідної мови. Упродовж тижня.

Акція «Говорімо правильно!». Упродовж дня.

«Живі голоси» українських поетів. Студентське радіо. На перервах.

Акція «Увімкнемо українське!». Диски із записами українських пісень для водіїв маршрутних таксі. Упродовж дня.

Книжкова виставка, присвячена Дню рідної мови. Наукова бібліотека НаУОА. Упродовж тижня.

Зустріч із українськими письменниками, публіцистами, громадськими діячами Юрієм Щербаком та Михайлом Слабошпицьким. (21.02.2012 р., актова зала, 14.00 год.)

Вистава «Дочка Троянди» за твором української письменниці, лауреата премії імені Лесі Українки Зірки Мензатюк (23.02.2012 р., актова зала, 16.00 год.)