Наукова конференція «Феномен Василя Стуса»

Національний університет «Острозька академія» запрошує Вас до участі в роботі наукової конференції
«Феномен Василя Стуса», яка відбудеться 22-23 березня 2012 року.

Заплановано роботу таких секцій:

1. Філософсько-світоглядні основи творчості В. Стуса.
2. В. Стус у літературних та ідеологічно-політичних аспектах.
3. Мова і стиль творів В. Стуса.
4. Методичні аспекти вивчення творчості В. Стуса у загальноосвітній та вищій школі.
5. Стус і сучасна література.
6. Актуальні питання літературознавства.

На окремому аркуші наводяться відомості про автора (прізвище, ім'я, по батькові, науковий ступінь, вчене звання, місце роботи, контактні адреса, телефон) і передбачувана секція.

Матеріали слід надсилати електронною або звичайною поштою. В останньому разі роздрукований примірник супроводжується диском/дискетою з файлами (стаття, анотація, авторська довідка).

Тексти статей та інформацію про автора надсилати до 1 березня 2012 р. на адресу:

35800, Рівненська обл. м. Острог, вул. Семінарська 2, Національний університет «Острозька академія»,
кафедра журналістики та літературознавства.

Або на електронну пошту NACHTIGAL2006@ukr.net (не забудьте зателефонувати для підтвердження отримання матеріалів). Контактні телефони: 098 430 49 39 (Роман Анатолійович).

Видання збірника планується після конференції.
Доповіді публікуються у виданні Національного університету «Острозька академія» «Наукові записки», затвердженому ВАК України як фахове видання з філологічних наук.

Видання матеріалів конференції здійснюється за кошти авторів.
Вартість публікації складає 80 грн. оргвнесок + посторінкова оплата з розрахунку 20 грн. за сторінку (з урахуванням бібліографії, без урахування анотації та авторської довідки).

Статті докторів філологічних наук без співавторства друкуються безкоштовно. Оплата проїзду та проживання - за рахунок учасників.

Вимоги до оформлення статтіВимоги до оформлення статті
Файл .doc, 31 Кб