Інформаційно-пізнавальний захід «Відчуй себе студентом факультету політико-інформаційного менеджменту»

Факультету політико-інформаційного менеджменту» запрошує учнів 11-х класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій взяти участь в інформаційно-пізнавальному заході  «Відчуй себе студентом», який відбудеться 11 грудня 2012 року (вівторок).

У програмі заходу:

9.30 -10.30 - реєстрація учасників;
10.30-11.50 - майстер-клас «Психодрама»;
11.50-12.20 - інформаційний блок щодо організації навчального процесу на факультеті;
12.20-13.00 - брейн-ринг;
13.00-14.00 - кава-брейк;
14.00-15.15 - екскурсія по НаУ«ОА»;
15.15-15.40 - спілкування учасників зі студентами; Підведення підсумків проведеного заходу.

За детальною інформацією звертатися за телефоном:

(067) 988-44-83 (Юлія Петрівна);
(098) 306-57-91 (Олександр Вікторович);

Чекаємо на Вас 11 грудня 2012 року за адресою:

Національний університет «Острозька академія», вул. Семінарська, 2,
м. Острог, Рівненська обл.