Інформаційно-пізнавальний захід «Відчуй себе студентом факультету політико-інформаційного менеджменту»

Національний університет «Острозька академія», факультет політико-інформаційного менеджменту запрошують абітурієнтів та школярів взяти участь в інформаційно-пізнавальному заходу «Відчуй себе студентом факультету політико-інформаційного менеджменту», який відбудеться 29 листопада 2012 року.

Саме Ти маєш унікальну можливість зазирнути у своє майбутнє, поринути у дивний світ науки, вдихнути на повні груди дух студентства!

До участі запрошуються учні 11-х класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій

У програмі заходу:

9.30 -10.00 - реєстрація учасників;
10.00 -10.30 - відкриття ІІ Міждисциплінарної науково-практичної конференції студентів та молодих учених «Проблема вибору: психологічний, суспільно-політичний та інформаційні аспекти»;
10.30-11.50 - майстер-клас «Психодрама»;
11.50-12.20 - інформаційний блок щодо організації навчального процесу на факультеті;
12.20-13.00 - брейн-ринг;
13.00-14.00 - кава-брейк;
14.00-15.15 - екскурсія по НаУ«ОА»;
15.15-15.25 - спілкування учасників зі студентами;

Підведення підсумків проведеного заходу

Реєстрація за телефоном: (067) 988-44-83 (Юлія Петрівна)
                                     (096) 743-51-87 (Михайло Леонідович)
                                     (098) 306-57-91 (Олександр Вікторович)

Попередня реєстрація учасників – обов’язкова!