Акція «Стань студентом Острозької академії»

Шановні абітурієнти 2013 року!

Вибір майбутньої професії – вчинок виважений та відповідальний, що визначає Ваше подальше життя. Тому прийняти правильне рішення – запорука успішності та впевненості у майбутньому.

Національний університет “Острозька академія” радо допомагає абітурієнтам у важливій справі – виборі спеціальності для здобуття вищої освіти.

Лідерство і популярність НаУОА сьогодні зумовлені новаторським підходом до організації освітнього процесу, самореалізації спудеїв, викладачів і творення високоосвіченої, національно свідомої особистості, здатної незалежно мислити і діяти згідно з принципами добра та справедливості.

Саме для Вас 30 січня 2013 р. НаУОА організовує акцію “Стань  студентом Острозької академії” і радо зустріне майбутніх спудеїв у своїх стінах.

Обираючи для себе один із факультетів (спеціальність), в рамках акції маєте унікальну можливість познайомитися із культурним та історичним життям університету, а також із його сьогоденням, відвідати наукову бібліотеку університету, комп’ютерні та лінгафонні лабораторії, майстерню практичного психолога, картинну галерею, музей Острозької академії.  А головне – поспілкуватися із професорсько-викладацьким складом університету, студентами, відвідати лекційні заняття, ознайомитися із особливостями організації дозвілля студентів, їхнього активного відпочинку та відчути атмосферу академічного духу університету.

Для участі у акції оберіть факультет (спеціальність)

Інститут права ім.І.Малиновського

•  правознавство

Економічний факультет

• фінанси і кредит
  • економічна кібернетика
  • облік і аудит

Гуманітарний факультет

• філологія (українська мова та література, літературна творчість)
  • журналістика
  • культурологія
  • філософія

Факультет політико-інформаційного менеджменту

• документознавство та інформаційна діяльність
  • політологія
  • психологія

Факультет міжнародних відносин

• міжнародні відносини
  • країнознавство
  • історія

Факультет романо-германських мов

• філологія (англійська мова та література)

Для участі у акції необхідно зареєструватися.

Контактні телефони: (03654) 3-00-69, 0975537410 (Наталія Миколаївна)

До зустрічі!!!!!