Акція «Стань студентом ОА» від кафедри української мови та літератури

17 січня 2013 р. о 10.00 кафедра української мови і літератури влаштовує акцію «Стань студентом ОА».

Ви зможете відвідати лекційні і практичні заняття, поспілкуватись зі студентами, познайомитися з викладачами, пообідати у студентських кафе, і, звичайно ж, отримати інформацію про спеціальності кафедри.

А головне, ви залишите за стінами Національного університету «Острозька академія» всі сумніви щодо того, яку професію обрати!

Кафедра української мови і літератури чекає на вас, майбутні студенти!