Презентація соціальних проектів від документознавців

17 травня о 12:00 годині в актовій залі Національного університету «Острозька академія» відбудеться Фестиваль соціальних проектів! Запрошуємо усіх небайдужих особистостей, які не стоять осторонь до соціальних проблем сучасної молоді, тих, хто прагне надати своєчасну допомогу й підтримку майбутнім поколінням!

Фестиваль відбудеться за ініціативи студентів 3-го курсу й викладачів кафедри документознавства та інформаційної діяльності.

У рамках події заплановано окрім представлення конкурсних проектів і творчі виступи представників інших спеціальностей та факультетів.

Під час представлення студентами своїх креативних робіт, вельмишановні члени журі оцінюватимуть їх із професійної точки зору, а гості фестивалю зможуть обрати володаря титулу глядацьких симпатій. У члени журі запрошені викладачі кафедри, а також представники Фундації князів-благодійників Острозьких.

Після закінчення Фестивалю буде визначено найкращі проекти, а їхніх авторів нагороджено грамотами й подарунками від спонсорів.

Чекаємо на всіх бажаючих долучитися до раціонального підходу вирішення соціальних проблем сьогодення!!!!

За детальною інформацією звертатися на кафедру документознавства та інформаційної діяльності.