«Шевченківські дні» в Острозькій академії

6-16 березня
Книжкова виставка «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття» у науковій бібліотеці НаУОА.

7 березня, середа
12:00участь студентів у загальноміських урочистостях з нагоди Дня народження Кобзаря у парку ім. Тараса Шевченка.

12 березня, понеділок
Урочиста хода та покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку в м. Острозі.

13 березня, вівторок
17:00 – вистава «Дочка Троянди» (Актова зала).

14 березня, середа
Читання віршів Тараса Шевченка на студентському радіо (на перервах).
17:00 год. – вечір творчості Тараса Шевченка (Актова зала).