Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, редакційно-видавничий відділ, відділ зв’язків з громадськістю, Центр вивчення спадщини Острозької академії, відділ працевлаштування, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на шістнадцяти престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Набір в групи підвищення спортивної майстерності на 2012-2013 н.р.

До відома усіх охочих, проводиться набір в групи підвищення спортивної майстерності на 2012-2013 навчальний рік.

Спеціалізація

хто

коли

Місце відбору

Тренер

Волейбол   

юнаки

13.09

18.15– 19.35

Спортивна зала

Ящук В.А.

Волейбол 

дівчата

13.09

16.55-18.15

Спортивна зала

Ящук В.А.

Армреслінг

юнаки та дівчата

12.09

16.55-18.15

Спортивна зала

Ящук В.А.

Лег/атлетика

юнаки та дівчата

11.09

16.55-18.15

Стадіон

Марченко О.С.

Шахи

юнаки та дівчата

13.09

18.15– 19.35

Стадіон

Стадніков Г.В.

Футбол

дівчата

10.09

16.55-18.15

Стадіон

Марченко О.С.

Баскетбол

юнаки

12.09

18.15– 19.35

Спортивна зала

Білюк С.П.

Баскетбол

дівчата

12.09

18.15– 19.35

Спортивна зала

Білюк С.П.

Наст. теніс

юнаки та дівчата

11.09

16.55-18.15

Спорт. зала гурт № 6

Іванів О.І.

Шахи

юнаки та дівчата

13.09

18.15– 19.35

Стадіон

Стадніков Г.В.

Футбол

юнаки

10.09

16.55-18.15

Стадіон

Куліш Д.П.

Теніс    

юнаки

12.09

16.55-18.15

Корти

Лещук Т.В.

Теніс    

дівчата

12.09

16.55-18.15

Корти

Лещук Т.В.

Софтбол  

дівчата

11.09

16.55-18.15

Стадіон

Стадніков Г.В.