І Регіональна студентська наукова конференція «Студентські культурологічні читання»

17-18 жовтня 2012 року кафедра культурології та філософії Національного університету «Острозька академія» проводить І Регіональну студентську наукову конференцію «Студентські культурологічні читання»

Основі напрямки роботи конференції:

1. Методологічні проблеми культурології як науки.
2. Історія культурологічної думки
3. Культурні аспекти вивчення Острогіади
4. Сучасна культурна критика: суть і основні принципи
5. Культурна антропологія. Людина і світ культури