ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Релігійні фактори у контексті суспільних і світоглядних трансформацій»

Кафедра релігієзнавства Національного університету «Острозька академія» 25 травня 2012 р. проводить ІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Релігійні фактори у контексті суспільних і світоглядних трансформацій».

Основні питання, запропоновані для обговорення учасникам конференції:

Специфіка буття релігії в етноконфесійному середовищі: історія та сучасність
Свобода релігії та церкви у контексті правових відносин.
Особливості сучасних трансформацій релігійного життя: всеукраїнський та регіональний аспекти.
Релігійність молоді: сутнісні характеристики, специфіка прояву.
Міжконфесійні та державно-церковні відносини: історія, сучасний стан, проблеми.
Історія релігії в Україні і світі.
Соціальна робота християнських та нехристиянських об’єднань.
Проблеми релігійної та релігієзнавчої освіти: Україна та світовий досвід.
Глобалізація, секуляризація та приватизація освіти.

Робочі мови конференції – українська, англійська, російська.

Для участі у конференції просимо надіслати до 1 травня 2012 р. заявку з зазначенням теми доповіді та відомостями про автора (прізвище, ім’я, по батькові, науковий ступінь, вчене звання, місце роботи (навчання), посада, домашня адреса (з індексом), контактний телефон) на адресу.

Матеріали конференції будуть включені до VІ випуску фахового видання «Наукові записки. Серія «Історичне релігієзнавство». Текст статті необхідно надіслати до 1 червня   2012 р. Вихід збірника заплановано на 1 серпня 2012 р. (див. Інформаційний лист).

Організаційний внесок – 300 грн. (вноситься при реєстрації – включає у себе організаційні витрати, вартість статті у фаховому виданні та проживання).

Оргвнесок не включає витрати на харчування та проїзд.

З питань програми конференції, оформлення та подання матеріалів звертатися за телефоном:

8 (03654) 30597 (роб.)

Заявка на участь у конференціїЗаявка на участь у конференції
Файл .doc, 384 Кб