Інформаційно-пізнавальний захід «Відчуй себе студентом спеціальності психологія»

24 січня грудня 2012 року (вівторок) відбудеться інформаційно-пізнавальний захід «Відчуй себе студентом спеціальності психологія».

До участі запрошуються учні 11-х класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій.

Реєстрація учасників проводиться за телефоном:
(096) 222-48-83 (Наталія Петрівна)

Програма заходу

І. 12:00 – 12:20 – Реєстрація учасників.
ІІ. 12:20 – 13:00 – Екскурсія.
ІІІ. 13:00 – 13: 55 – Обід.
ІV. 13:55 – 15:15 – На вибір учасників:
1)    Семінар з «Вікової психології» (викладач: доцент, кандидат психологічних наук Шугай Марія Анатоліївна).
2)    Практичне заняття з «Психології конфлікту» (викладач: кандидат психологічних наук Кобера Аліна Вікторівна).
V. 15:30 – 17:00

Майстер-клас навчально-терапевтичної програми «Психодрама» (викладач: кандидат психологічних наук Гандзілевська Галина Борисівна)

Учасники матимуть можливість поспілкуватися із викладачами кафедри психолого-педагогічних дисциплін, випускниками та студентами спеціальності «Психологія».