Науково-практична конференція: «Актуальні проблеми християнської етики, психології та педагогіки»

Запрошуємо усіх бажаючих до участі в науково-практичній конференції: «Актуальні проблеми християнської етики, психології та педагогіки»,яка відбудеться у Національному університеті «Острозька академія» на гуманітарному факультеті 14 грудня 2012 року.

Початок конференції о 9.00, реєстрація з 8.00

Тематика секційних засідань:

1.Духовно моральне виховання молоді на основі християнського віровчення.
2.Програмне та навчально-методичне забезпечення духовно-морального виховання.
3.Підготовка педагогічних кадрів на гуманістичній основі для духовно-морального виховання молоді.
4.Християнська психологія як ефективний підхід для формування здорового світогляду в учнів середніх шкіл.
5.Реабілітація людей з адитивною поведінкою з використанням методик християнської психології.
6.Методичні напрацювання науково-практичного досвіду для християнського психолога-консультанта.
7.Розробка навчальної програми для підготовки бакалаврів християнських психологів консультантів.

Інформаційний листІнформаційний лист
Файл .doc, 39 Кб