Конференція студентів та молодих вчених «Проблеми і перспективи розвитку економіки в умовах ринку»

5-6 квітня 2012 р. у Національному університеті «Острозька академія» відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Проблеми і перспективи розвитку економіки в умовах ринку».

Тематичні напрямки роботи конференції:

• Модернізація бюджетної, податкової та соціальної політики держави
  • Функціонування фінансових посередників у ринкових умовах
  • Особливості функціонування підприємств в умовах ринку
  • Розвиток маркетингу в умовах ринку
  • Облік, аналіз і аудит в ринковій економіці
  • Математичні моделі та інформаційні технології в економіці
  • Інтеграційні процеси у світовій економіці

За довідками звертатись:

викладач кафедри фінансів Національного університету «Острозька академія» – Недзведовська Ольга Євгеніївна, тел. (097) 553-83-85
керівник наукового товариства студентів економічного факультету «Економіст» – Якубець Ольга Вікторівна, тел. (098) 779-40-67, e-mail: olha.yakubets@oa.edu.ua

Інформаційний лист та вимоги до статейІнформаційний лист та вимоги до статей