Презентація програм UNITER та «Школа фондів громад»

16 березня 2012 року о 9.00 у прес-залі Національного університету «Острозька академія» відбудеться презентація Програм UNITER та «Школа фондів громад».

Через конкурс грантів програми мають на меті визначити та відібрати на конкурсній основі організації громадянського суспільства (ОГС), які є активними учасниками суспільного процесу та зацікавлені у власному організаційному розвитку, адже розвинені ОГС здатні розробляти та виконувати якісніші проекти та програми, що приводить до значущих соціальних змін у суспільстві.

Обрані на конкурсній основі громади отримають можливість системної різносторонньої підтримки з боку програм:

• навчання у галузі діяльності громадських організацій;
  • очне та дистанційне консультування в роботі;
  • часткове фінансування у вигляді грантової підтримки на початковому етапі створення та становлення організації;
  • стажування у діючих фондах громад в Україні та за кордоном;
  • сприяння встановленню партнерства та мережування з фондами громад України та інших країн.