Інформаційно-пізнавальний захід «Відчуй себе студентом спеціальності "політологія"»

28 січня 2012 року (субота) відбудеться ексклюзивний інформаційно-пізнавальний захід «Відчуй себе студентом спеціальності "політологія"».

До участі запрошуються учні 11-х класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій.

У програмі заходу:
9.30 – 10.00 – реєстрація учасників;
10.00 – 11.00 – екскурсія університетом;
11.00 –11.50 – лекційне заняття на тему «Спеціальність політологія і спеціаліст-політолог»;
11.50 –12.20 – перерва (кава-брейк);
12.20 –13.40 – практичне заняття з курсу «Європейська інтеграція»;
13.55 –15.15 – засідання студентського наукового гуртка «Поліс»;
15.15 –16.00 – підведення підсумків проведеного заходу.

Реєстрація за телефонами:

+38 097 8870487 (Віталій Миколайович)
+38 096743 5187 (Михайло Леонідович)

або за електронною адресою: kafedra.politologii@oa.edu.ua

Попередня реєстрація учасників – бажана!