VIII Всеукраїнський фестиваль різдвяних піснеспівів

Запрошуємо Вас взяти участь у VIII Всеукраїнському фестивалі різдвяних піснеспівів, який відбудеться в суботу 26 січня 2013 року.
Програма фестивалю передбачає виступ творчих колективів, хорів та ансамблів, які виконуватимуть не більше трьох творів. За’їзд учасників о 9.00. Початок фестивалю о 10.00 год.
Звертатися за тел. 0988336730 (Олександр Гриценя).
Упродовж фестивалю відбуватиметься фото- та відеозйомка, а також онлайн-трансляція.
Учасники будуть нагороджені дипломами.

Настоятель студентсько-викладацького
храму преп. Федора Острозького
Національного університету
«Острозька академія»