Інформаційно-пізнавальний захід «Відчуй себе студентом факультету „Політико-інформаційного менеджменту“»

Дорогі наші абітурієнти!

Ви прагнете пізнати істину, навчитися критично мислити й аналізувати? Бажаєте ознайомитися з високим рівнем освітніх технологій? Ваш девіз — жага до знань, постійний розвиток і рух уперед? Ваше життєве кредо — «Єдиний шлях, що веде до знання, — це діяльність...»? Час діяти! Відчуйте себе справжніми студентами! Саме Ви маєте унікальну можливість зазирнути у своє майбутнє, поринути у дивний світ науки, вдихнути на повні груди дух студентства!

15 березня 2012 року (четвер) відбудеться ексклюзивний інформаційно-пізнавальний захід «Відчуй себе студентом факультету „Політико-інформаційного менеджменту“».

До участі запрошуються учні 11-х класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій.

У програмі заходу:

10.00-10.50 — зустріч із деканом, завідувачами кафедр і викладачами факультету;
10.50-11.50 — інтелектуальна гра «Брейн-ринг»;
11.50-12.20 — спілкування зі студентами обраних спеціальностей;
12.20-13.40 — відвідування лекційних і семінарських занять;
13.45-14.45 — перерва «кава-брейк»;
13.55-15.15 — на вибір учасників:

• майстер-клас навчально-терапевтичної програми «Психодрама»;
  • інтерактивний семінар-тренінг «Гендерний аспект реклами».

15.15-15.45 — екскурсія університетом.

Детальна інформація за телефоном:

(067) 988-44-83 (Юлія Петрівна);
(098) 306-57-91 (Олександр Вікторович); .
(096) 218-10-49 (Інна Віталіївна).

Чекаємо на Вас 15 березня 2012 року за адресою:
Національний університет «Острозька академія», вул. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська обл.