Конференція на тему: «Підсумки парламентських виборів в Україні»

Національний університет «Острозька академія», Центр політичних досліджень НаУОА, Інститут Кеннана запрошують до участі у конференції на тему: «Підсумки парламентських виборів в Україні», яка відбудеться  21 грудня 2012 року з 12 до 18 год.

Мета заходу  виявити внутрішньополітичні  і зовнішньополітичні наслідки парламентських виборів в Україні. Роботу плануємо організувати у вигляді двох послідовних секцій:

Внутрішньополітичні наслідки:

• Наскільки «оновився» парламент?
  • Чи виправдались прогнози щодо формування парламентської більшості?
  • Чого очікувати від нового парламенту?
  • Як будуть укладатися відносини між головними гравцями/ «групами» всередині режиму?
  • Як будуть укладатися відносини у новій опозиції?
  • В якому напрямку буде змінюватись політичний режим?
  • Чому не відбулися політичні протести?

Зовнішньополітичні наслідки:

• Представники США і ЄС заявили, що вибори відбулися з чисельними порушеннями, але прийняли їх результати. Які були мотиви Заходу у визнанні сумнівних виборів? Як буде вирішуватись питання санкцій проти українських урядовців? Які наслідки матиме впровадження чи не впровадження санкцій для режиму, громадян, геополітичного статусу країни – відновлення діалогу з ЄС чи руху на зближення з РФ?

• Як  міжнародна і внутрішня економічна ситуація будуть впливати на поведінку режиму, громадські настрої і протестний потенціал суспільства?

Форми участі:

- усна доповідь;
- участь без доповіді в рамках обговорення (за умови попередньої реєстрації).

Для участі у конференції просимо до 3 грудня 2012 р. надіслати до оргкомітету заявку та тези доповіді на електронну адресу: kafedra.politologii@oa.edu.ua

Тези, обсягом до трьох сторінок, оформляти за зразком поданим нижче. У тезах просимо чітко сформулювати аргумент/ питання, яке плануєте запропонувати аудиторії!

Робочими мовами конференції є українська, англійська, польська та російська мови.

До 10 грудня оргкомітет повідомить учасників, чиї тези були відібрані для доповіді. Інші учасники можуть взяти участь в обговоренні.

Приклад оформлення тез та заявка на участьПриклад оформлення тез та заявка на участь
Файл .doc, 44 Кб