В Острозькій академії відбудеться виставка та майстер-клас петриківського розпису

28 лютого о 13.40 в підземній художній галереї НаУОА відбудеться відкриття виставки петриківського розпису, який має багатовікову традицію і тісно пов’язаний з мистецькою культурою Запорізької Січі. Назва цього виду народної творчості пішла від назви села Петриківка на Дніпропетровщині, де до сьогодні дбайливо зберігають традиції розпису. Народні майстри і їхні вироби прославилися на весь світ. Презентація здійснюватиметься в рамках співпраці НаУОА та асоціації «Україна-Франція».

Майстри з с. Петриківки презентуватимуть свою творчість та поділяться зі студентами секретами створення петриківського орнаменту на майстер-класі, який відбудеться після відкриття виставки в Музеї історії НаУОА (приміщення в головному корпусі) о 15.30.

Запрошуються усі бажаючі!