Круглий стіл «Українська індивідуально-авторська неологія на зламі тисячоліть»

Шановні колеги! 19 вересня 2012 року в прес-залі Національного університету «Острозька академія» відбудеться круглий стіл, присвячений 5-річчю заснування лексикографічної лабораторії «Острозький неограф». Серед гостей – Олександр Стишов – доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри фонетики й граматики слов’янських мов Київського національного лінгвістичного університету, Галина Сюта – кандидат філологічних наук, старший науковий співробітник відділу стилістики та культури мови Інституту української мови НАН України, Ніна Данилюк – доктор філологічних наук, професор, Олена Кумеда – кандидат філологічних наук, а також учасники неографічної лабораторії «NEOLEX-Рівне» та літературної студії «Любисток» (Керівник А. Л. Матчук) Рівненського державного гумнітарного університету.

ПОРЯДОК РОБОТИ КРУГЛОГО СТОЛУ:

09.00 – 10.30 – реєстрація учасників круглого столу.

10.30 – 10.45 – урочисте відкриття круглого столу.

10.45 – 13.00 – пленарне засідання.

13.00 – 14.00 – обід.

14.00 – 16.30 – секційні засідання.

16.30 – 17.45 – екскурсія університетом.

18.00 – 20.00 – святкова вечеря.

20.00 – від’їзд учасників круглого столу.