Олімпіада з правознавства імені І. Малиновського

Національний університет «Острозька академія» запрошує учнів 11 класів до участі в унікальному проекті — Олімпіада з правознавства імені І. Малиновського.

Олімпіада проходитиме у м. Острог Рівненської області 17 квітня 2012 року у рамках програми до Дня відкритих дверей Національного університету «Острозька академія» (початок о 10.00), по вул. Семінарська 2 (головний корпус університету).

Учасники, які братимуть участь у Олімпіаді, відвідають Національний університет «Острозька академія», на базі якого відбудеться змагання у формі тестування. Особи, які за рішенням журі олімпіади займуть перші три призові місця, отримають право на першочергове поселення в гуртожиток, окрім того переможець отримає науковий грант у розмірі 500 грн. на рік у разі вступу до Національного університету «Острозька академія».

За участь в Олімпіаді сплачується організаційний внесок в розмірі 10 грн. Для участі в Олімпіаді необхідно до 13 квітня 2012 року заповнити аплікаційну форму та надіслати її на вказану нижче адресу, або зареєструватися для участі в Олімпіаді через електронну пошту, надіславши відповідну форму на скриньку law.olimpiada@oa.edu.ua

Проект реалізується за підтримки Благодійного фонду «Острозька академія».