Інформаційно-пізнавальний захід «Відчуй себе студентом НаУОА»

Національний університет «Острозька академія» запрошує випускників 2012 року стати учасниками інформаційно-пізнавального заходу «Відчуй себе студентом НаУОА»

Майбутні абітурієнти матимуть можливість потрапити у вир студентського життя і відчути атмосферу найстарішого та найпопулярнішого вищого навчального закладу України, поспілкуватися з представниками професорсько-викладацького складу та спудеями університету.

Вам необхідно обрати факультет (інститут) і попередньо зареєструватися для того, щоб ми змогли найкраще організувати Ваш час перебування в НаУОА.

Контактні дані представників факультетів (інституту):

• Інститут права ім. І.Малиновського
    тел. 0974131831 – Олеся Олександрівна, 0668558270 – Оксана Миколаївна, 0675258634 – Гонгало Сергій Йосипович
  • Економічний факультет
    тел. (03654) 3-01-39, 0679033960 – Тамара Володимирівна
  • Гуманітарний факультет
    тел. 0979015937 – Зоряна Володимирівна
  • Факультет політико-інформаційного менеджменту
    тел. 0679884483 – Маслова Юлія Петрівна
  • Факультет міжнародних відносин
    тел. (03654) 3-08-32, e-mail: dekanat.mv@oa.edu.ua

Загальну інформацію про проведення заходу можна отримати за тел. 097-553-74-10

Реєстрація учасників відбуватиметься з 9.30 год. у приміщенні центрального корпусу університету

Ми радо чекаємо зустрічі з майбутніми абітурієнтами!