IV Всеукраїнська інтернет-конференція «Інформаційне суспільство і нові виміри культури»

Кафедра культурології та філософії Національного університету «Острозька академія» запрошує взяти участь у IV Всеукраїнській інтернет-конференції студентів, аспірантів та молодих вчених, присвяченій темі: Інформаційне суспільство і нові виміри культури.

Планується обговорити наступне коло питань:

-         концептуальні осмислення культури в інформаційну епоху;
-         віртуалізація культурних феноменів;
-         кіберпростір культури;
-         Інтернет як соціокультурний феномен;
-         людина і Інтернет: антропологічні аспекти культури інформаційного суспільства;
-         субкультури в Інтернеті;
-         становлення інформаційного суспільства в Україні
-         політика в часи нетократії;
-         естетика нових медіа;

Заявки та матеріали надсилати до 1 березня 2013 року на адресу conference.culture@oa.edu.ua (маємо прохання в темі листа зазначатиІнтернет-конференція «Інформаційне суспільство і нові виміри культури»-2013). За додатковою інформацією звертатися до координатора конференції – Дмитра Шевчука: conference.culture@oa.edu.ua або dmytro.shevchuk@oa.edu.ua

Вимоги до статей:

Матеріал слід підготувати у форматі MS Word, розмір сторінки А4 (верхнє і нижнє поле 2 см, ліве – 3 см., праве – 1 см.) через 1,5 інтервали, шрифтом Times New Roman, 14 кегль. На першій сторінці зверху зліва розміщується УДК, наступний абзац (вирівнювання справа): ім’я та прізвище автора, а також короткі відомості про автора, після цього великими літерами назва статті (вирівнювання по центру). З наступного рядка – анотації та ключові слова українською, російською та англійською мовами (приблизно 5-7 рядків). Посилання давати за зразком [2, с. 45].

Після розгляду оргкомітетом надісланих матеріалів, буде створено сайт конференції, на якому будуть розміщені відібрані матеріали. Після цього протягом двох тижнів (18-31 березня 2013 року) відбудуться обговорення статей та дискусії. Для запобігання спаму інструкція участі в обговореннях буде надіслана кожному учаснику.

За результатами конференції буде відібрано кращі статті і запропоновано авторам опублікувати Наукових записках НаУОА. Серія «Культурологія».

З повагою,
Оргкомітет

Заявка на участьЗаявка на участь
Файл .doc, 40 Кб