Набір статей до збірника «Наукові записки. Серія: Філософія»

Кафедра культурології та філософії Національного університету «Острозька академія» оголошує набір статей до чергового випуску наукового збірника «Наукові записки Національного університету „Острозька академія“. Серія: Філософія», який є фаховим виданням ВАК із філософських дисциплін.

Термін прийому статей — до 15 січня 2012 року.

За детальнішою інформацією звертатися до:
Дмитра Михайловича Шевчука — тел. 0669300489
Миколи Олександровича Зайцева — тел. 0974960508

Інформаційний лист та вимоги до статейІнформаційний лист та вимоги до статей
Файл .doc, 62 Кб