Набір статей до збірника «Наукові записки. Серія: Культура та соціальні комунікації»

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності Національного університету «Острозька академія» планує у:

• січні 2012 року видання третього випуску;
  • травні 2012 року видання четвертого випуску

періодичного наукового збірника «Наукові записки Національного університету «Острозька академія» (Серія «Культура та соціальні комунікації»), в перший з яких, зокрема, ввійдуть статті за матеріалами Другої всеукраїнської науково-практичної конференції «Нова інформаційна ситуація та тенденції альтернативного розвитку ЗМК в Україні».

Тематична спрямованість третього випуску збірника передбачає публікацію статей за такими розділами:
— Комунікативні виміри гуманітарної політики;
— Структурно-функціональні аспекти ЗМК;
— Аудиторний фактор трансформації ЗМК в Україні;
— Інформаційні потреби українського суспільства;
— Тенденції розвитку медіа в Україні;
— Пошук ефективних парадигм ЗМК для сучасної України;
— ЗМК як засіб впливу на стиль життя громадян українського суспільства.

Тематична спрямованість четвертого випуску збірника передбачає публікацію статей за такими розділами:
— Інформаційно-комунікаційний менеджмент в умовах глобалізації;
— Семіотика сучасного інформаційного простору;
— Документно-інформаційні ресурси як складова національного інформаційного простору;
— Консалтинг, PR та комунікаційний маркетинг;
— Інформаційно-аналітичне забезпечення суспільно-політичних заходів;
— Теоретико-методологічні та практичні аспекти підготовки фахівців документно-інформаційної галузі в сучасних українських реаліях.

Інформаційний лист та вимоги до статейІнформаційний лист та вимоги до статей
Файл .doc, 44 Кб