Прийом статей до VІІ та VІІІ випусків фахового видання «Наукові записки. Серія «Історичне релігієзнавство»

Кафедра релігієзнавства Національного університету «Острозька академія» оголошує прийом статей до VІІ та VІІІ випусків фахового видання «Наукові записки. Серія «Історичне релігієзнавство». Матеріали до VІІ випуску історико-релігієзнавчого збірника приймаються до 1 грудня 2012 р. Вихід збірника заплановано на 1 лютого 2013 р. Матеріали до VІІІ випуску історико-релігієзнавчого збірника приймаються до 1 червня 2013 р. Вихід збірника заплановано на 1 серпня 2013 р.

Вимоги до оформлення статті:

Обсяг статті – 0,5–1 друк. арк. (від 20 000 до 40 000 друкованих знаків із пробілами), формат А4, MS Word, шрифт Times New Roman, 14 кегль з інтервалом 1,5. Вирівнювання – по ширині. Розміри полів: ліве – 30 мм, праве – 15 мм, верхнє – 20 мм, нижнє – 20 мм.

Стаття має містити такі обовязкові елементи:

• постановка проблеми та її зв’язок із важливими науковими чи практичними завданнями;
  • аналіз останніх досліджень і публікацій, в яких започатковано розв’язання даної проблеми і на які спирається автор, виділення раніше невирішених частин загальної проблеми, котрим присвячується стаття;
  • формування мети статті;
  • виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів;
  • висновки з даного дослідження і перспективи подальших розвідок з даного напряму;
  • перелік використаних джерел та літератури.

Наприкінці статті подається інформація про автора: прізвище, ім’я, по батькові, науковий ступінь, вчене звання, місце роботи (навчання), посада, домашня адреса (з індексом), контактний телефон, е- mail.

Статті подаються в електронному варіанті на е- mail: kateryna.yakunina@oa.edu.ua

Редакційна колегія залишає за собою право відхиляти матеріали, що не відповідають вимогам.

Вартість публікації: для співробітників Національного університету «Острозька академія» – 150 грн., для інших авторів – 200 грн. Оплачувати поштовим переказом на адресу:

Якуніна Катерина Ігорівна
вул. Семінарська, 2
м. Острог
Рівненська обл.

З питань оформлення та подання матеріалів звертатися за телефонами:

8 (03654) 30597 (роб.); 0961235950 (моб.)

Приклад оформлення статтейПриклад оформлення статтей
Файл .doc, 28 Кб