VII Міжнародна науково-практична конференція «Міжкультурна комунікація: мова - культура - особистість»

Факультет романо-германських мов Національного  університету «Острозька академія», Кафедра індоєвропейських мов та Науково-практична лабораторія «Сучасні технології формування іншомовної комунікативної компетенції» запрошує взяти участь у роботі VII Міжнародної науково-практичної конференції «МІЖКУЛЬТУРНА КОМУНІКАЦІЯ: МОВА – КУЛЬТУРА  – ОСОБИСТІСТЬ», яка відбудеться 18 -19 квітня 2013 року

Тематика секційних засідань:

1. Когнітивні аспекти міжкультурного спілкування.
  2. Лексична, фразеологічна та фреймова семантика.
  3. Мовний та мовленнєвий матеріал у його  структурній та стилістичній інтерпретації.
  4.  Інноваційні методи формування іншомовної комунікативної культури.
  5. Професійна іншомовна підготовка в процесі міжкультурної інтеграції.
  6. Корпусні та лексикографічні технології опису мовної системи та термінознавства.
  7. Порівняльне літературознавство та міжкультурна комунікація.
  8. Актуальні проблеми сучасного перекладознавства.

9. Багатокультурність Канади: перспективи, розвиток, стан.

Workshops:

Презентація наукових проектів:

1. Науково-дослідної лабораторії “Сучасні технології формування іншомовної комунікативної компетенції”
  2. Науково-практичної лексикографічної лабораторії “LEXILAB”

Детальнішу інформацію знайдете в Інформаційному листі

Інформаційний листІнформаційний лист
Файл .doc, 297 Кб