Конференція «Міжкультурна комунікація: мова – культура – особистість»

26-27 квітня 2012 року у Національному університеті «Острозька академія» на факультеті романо-германських мов відбудеться VI Міжнародна науково-практична конференція «Міжкультурна комунікація: мова – культура – особистість».

Тематика секційних засідань:

1. Когнітивні аспекти міжкультурного спілкування.
  2. Лексична, фразеологічна та фреймова семантика.
  3. Мовний та мовленнєвий матеріал у його  структурній та стилістичній інтерпретації.
  4.  Інноваційні методи формування іншомовної комунікативної культури.
  5. Професійна іншомовна підготовка в процесі міжкультурної інтеграції.
  6. Корпусні та лексикографічні технології опису мовної системи.
  7. Порівняльне літературознавство та міжкультурна комунікація.
  8. Актуальні проблеми сучасного перекладознавства.
  9. Канадознавство в Україні: перспективи, розвиток, стан.

Координатори конференції:

Ковальчук Інна В’ячеславівна,