Четвертий щорічний моніторинг на предмет дотримання культури мовлення у засобах масової інформації Рівненщини

Кафедра журналістики Національного університету «Острозька академія» оголошує  четвертий  щорічний моніторинг на предмет дотримання культури мовлення у засобах масової інформації Рівненщини.

З  9 листопада 2012 року по 21 лютого  2013 року студенти гуманітарного факультету НаУОА аналізуватимуть пресові ЗМІ Рівненщини  на предмет дотримання норм української літературної мови.

Метою конкурсу є виявлення найтиповіших мовних відхилень у ЗМІ Рівненської області.

Студенти, які зберуть та систематизують найбільше зразків мовних відхилень під час підсумкової прес-конференції проекту будуть відзначені цінними призами.

Підсумкова прес-конференція відбудеться 21 лютого у Міжнародний день рідної мови. На цей захід будуть запрошені науковці-філологи, громадські активісти, представники ЗМІ.

Організатори проекту закликають долучитися усіх небайдужих до українського слова.

Координатор проекту – Вікторія Михайлівна Назарук

За додатковою інформацією звертатись за адресою: кафедра журналістики Національного університету «Острозька академія», 35800, м.Острог, вул. Семінарська, 2, тел./факс.: +38 (03654) 2-29-49 (вн. 121),  096 800 61 30.

Інформаційний листІнформаційний лист
Файл .doc, 381 Кб