Інформаційно-пізнавальний захід «Відчуй себе студентом факультету Міжнародних відносин»

Якщо Ти хочеш стати дипломатом або займатись міжнародним туризмом, досліджувати історію батьківщини та країн світу — ми чекаємо Тебе!

28 січня 2012 року з 9.00 на факультеті міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» буде відбуватись акція «Відчуй себе студентом».

Ти можеш відвідати лекції та практичні заняття, ознайомитися з давньою історією, пам’ятками та музейними експонатами Острозької академії — найдавнішого й одного з наймолодших навчальних закладів Східної Європи, взяти участь у вікторині (квесті) і виграти призи.

Зареєструватись для участі в акції можна до 27 січня 2012 р. за адресою: dekanat.mv@oa.edu.ua.

Довідки та можливість реєстрації за тел.: (380-3654)-3-08-32.

Для реєстрації просимо подати інформацію:

1. Прізвище, ім’я, по-батькові;
2. Населений пункт;
3. Школа;
4. З якою спеціальністю хотіли б ознайомитися;
5. Як дізналися про акцію;
6. Очікуваний час прибуття.