Міжнародна наукова конференція: «Проблеми культурної ідентичності в ситуації сучасного діалогу культур»

12-13 квітня 2013 р. кафедра культурології та філософії Національного університету «Острозька академія» проводить міжнародну наукову конференцію під загальною назвою: «Проблеми культурної ідентичності в ситуації сучасного діалогу культур».

Тема цьогорічної конференції: КУЛЬТУРА В ГОРИЗОНТІ СТАЛИХ І ПЛИННИХ ІДЕНТИЧНОСТЕЙ

Передбачається обговорення наступного кола загальних проблем:

1. Сучасні стратегії ідентичності;
  2. Модерні та постмодерні пошуки ідентичності;
  3. Проблеми ідентичності в сучасній Україні;
  4. Проблема співвідношення глобальних і локальних ідентичностей
  5. Ідентичність Чужого і «чужі» ідентичності в Європі;
  6. Топос «Малої Вітчизни»;
  7. Проблеми релігійної ідентичності;
  8. Проблеми політичної ідентичності;
  9. Проблеми ідентичності національних та етнічних менших в сучасних багатокультурних суспільствах;
  10.  Проблеми ідентичності і культурна традиція

Маємо намір обговорити різні аспекти актуальних проблем європейської та української ідентичності. А тому запрошуємо до участі філософів, культурологів, істориків, політологів, соціологів, філологів та ін.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська, польська.

Заявки (форма заявки додається) на участь в конференції, тези та статті  надсилати до 15 січня 2013 р. за адресою:

Кафедра культурології та філософії
Національний університет «Острозька академія»
вул. Семінарська 2.
м. Острог, Рівненська обл. 35800
або на е-mail:  cultiden@gmail.com (тему листа обов’язково вказати «Конференція-2013»)

Вимоги до статей та тез:

Електронний варіант статті слід надсилати на електронну адресу конференції: cultiden@gmail.com у форматі MS Word, розмір сторінки А4 через 1,5 інтервали, шрифтом Times New Roman, 14 кегль. На першій сторінці зверху зліва розміщується УДК, а  справа ім’я та прізвище автора, а також короткі відомості про автора, після цього великими літерами назва статті (доповіді). З наступного рядка – анотації та ключові слова українською, російською та англійською мовами (приблизно 5-6 рядків). Посилання давати за зразком [2, с. 45]. Приклад оформлення статей див. нижче.

Вартість публікації статті - 18 грн. / сторінка. Організаційний внесок для участі в конференції складає 100 грн. і сплачується при реєстрації.

Заявка на участь у конференції

Прізвище, ім’я, по-батькові:
Організація (установа):
Посада (студент, звання):
Адреса:
Тел.:
Факс:
E
-mail:
Тема доповіді:
Із запропонованих наукових напрямків для мене становить інтерес:

З питань організації конференції звертатися за тел: