9 лютого 2012 року Інститут права ім. І. Малиновського Національного університету «Острозька академія» організовує Інформаційно-пізнавальний захід «Відчуй себе студентом Інституту права ім. І. Малиновського».

Учасники матимуть змогу познайомитись з умовами навчання студентів спеціальності «Правознавство», поспілкуватись з адміністрацією, викладачами та студентами, відвідати лекційні та практичні заняття, дізнатись більше про минуле та сучасне життя Академії під час екскурсії.

До участі запрошуються учні 11-х класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій.

Чекаємо на Вас з 10 години.

Попередня реєстрація бажаючих (не обов’язкова, але бажана) – за тел. (067) 525-86-34 (Гонгало Сергій Йосипович).