Міжнародна науково-практична конференція «Малиновські читання»

16-17 листопада 2012 року в Острозькій академії відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Малиновські читання».
Початок реєстрації – 16 листопада 2012 року, о 1000
Заявка на участь разом із матеріалами одночасно надсилаються електронною поштою. Е-mail: pravosuddia@oa.edu.ua (з поміткою «Малиновські читання-2012») до 1 листопада 2012 року (включно).
Учасники науково-практичної конференції, які планують приїзд, мають підтвердити свою безпосередню участь до 1 листопада 2012 року (включно).

Орієнтовний регламент роботи:
16 листопада 2012 року (п’ятниця):
реєстрація – 1000 – 1030;
вітальне слово, пленарне засідання – 1030 – 1300;
обід – 1300 – 1400;
робота секцій – 1400 – 1700;
вечеря - 1800 – 1900;

17 листопада 2012 року (субота):
робота секцій – 900 – 1100;
підведення підсумків – 1100 – 1200;
екскурсійна програма – 1200 – 1500

Більше інформації знайдете в інформаційному листі

Інформаційний листІнформаційний лист
Файл .doc, 143 Кб