V Всеукраїнська науково-практична конференція молодих науковців: «Лінгвосоціокультурні аспекти комунікації»

Факультет романо-германських мов Національного  університету «Острозька академія», Кафедра індоєвропейських мов та Науково-практична лабораторія «Сучасні технології формування іншомовної комунікативної компетенції» запрошує студентів, аспірантів та молодих науковців взяти участь у роботі V Всеукраїнської науково-практичної конференції: «Лінгвосоціокультурні аспекти комунікації», яка відбудеться 31 січня 2013 року.

Тематика секційних засідань:

1. Актуальні проблеми лінгвістики: стилістика, лексична семантика, фразеологія і граматика.
  2. Комунікативні стратегії та тактики поведінки.
  3. Новітні технології викладання іноземних мов.
  4. Вербалізація когнітивних структур у мовній картині світу.
  5. Лексичні, граматичні та стилістичні аспекти перекладу.
  6. Проблеми сучасних інтерпретацій текстів світової літератури.

Детальнішу інформацію знайдете в Інформаційному листі

Інформаційний листІнформаційний лист
Файл .doc, 307 Кб