I Міжнародна науково-практична заочна конференція «Лінгвокогнітивні та соціокультурні аспекти комунікації»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі I Міжнародної науково-практичної заочної конференції «ЛІНГВОКОГНІТИВНІ ТА СОЦІОКУЛЬТУРНІ АСПЕКТИ КОМУНІКАЦІЇ».

Тематичні напрямки:

1. Лінгводидактика та соціолінгвістика.
  2. Когнітивна лінгвістика та прагматика.
  3. Проблеми лінгвістики тексту та дискурсу.
  4. Фонетична, лексична та граматична системи мови та методи їх досліджень.
  5. Стилістика та інтерпретація тексту.
  6. Мова в діалозі культур.
  7. Сучасні підходи та інноваційні технології формування іншомовної комунікативної компетентності.
  8. Професійна іншомовна підготовка в процесі міжкультурної інтеграції.
  9. Мовні системи: проблеми розвитку та функціонування в поліетнічному та полікультурному просторі.

Форми участі у конференції:

1. Розміщення статті у науковому блозі  Національного університету «Острозька академія» з видачею сертифікату про участь у конференції.
  2. Публікація статті у збірнику, що належить до списку фахових видань ВАК України від 22 квітня 2011 р. №-1-05/4.
  3. Розміщення статті у науковому блозі  Національного університету «Острозька академія» та публікація статті у збірнику, що належить до списку фахових виданьУкраїни.

Приїзд та особиста участь в конференції не передбачається!

Докладнішу інформацію щодо участі в конференції знайдете в інформаційному листі.

Інформаційний листІнформаційний лист
Файл .doc, 324 Кб