Відкриті лекції Володимира Овсійчука

26-27 вересня 2012 р. в стінах Національного університету «Острозька академія» проходитимуть відкриті лекції відомого українського мистецтвознавця, лауреата Національної премії ім. Т. Шевченка, професора Львівської академії мистецтв Володимира Овсійчука. Заняття будуть присвячені історії західноєвропейського та українського мистецтва і проблемам кольорознавства в світовій історії живопису.

Лекції проходитимуть:

• 26 вересня з 10.30 до 13.40 в Актовій залі;
  • 27 вересня з 10.30 до 13.40 в ауд. П1.

Запрошуються всі, хто бажає поглибити свої знання з історії мистецтва.