Програма заходів до Дня культуролога

1. Благодійна акція «Крилаті мрії» (подвір'я перед старомонастирським корпусом, 10.30-15.00) - підтримаємо
Катерину Гончарук, студентку ІІ курсу спеціальності «Психологія»;
2. «Культура - це…»  (центральний корпус, шукайте на мольбертах) - кожен зможе дати своє визначення культури;
3. Фотовиставки (старомонастирський):
- «ОА очима культурологів»
-«Культура має бути культурною»
-фото випускників спеціальності «Культурологія»
4. Виставка творчих робіт культурологів (художня галерея ОА, протягом дня);
5. У рамках святкування Дня культуролога у березні будуть проводитися поетичні читання за участі Є. Більченко і Ю. Крижановського (інформацію шукайте на дошках оголошень);
6. Також протягом дня ви можете побачити дитячі фото наших викладачів (біля рідної кафедри).