Конкурс «Україна ХХІ століття: цивілізаційний вибір»

Інститут стратегічних оцінок (ІСО) при Президентському фонді Леоніда Кучми «Україна»
оголошує
конкурс серед студентів вузів усіх рівнів акредитації на тему:
«Україна
ХХІ століття: цивілізаційний вибір».

Метою конкурсу є  з’ясування становлення студентської молоді до пріоритетів зовнішньої політики України, зокрема її позаблокового статусу, стратегії європейської чи євразійської інтеграції з урахуванням нинішніх динамічних економічних і політичних реалій.

Переможці конкурсу будуть відзначені преміями у кратному розмірі стипендії Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».

Детально про умови конкурсу викладено на сайті Фонду www.kuchma.org.ua .

Нинішній конкурс – це вже п’ятий за рахунком такий масштабний захід, який проводить Інститут за активної участі провідних вузів України.

Перед ним успішно проведено конкурси на теми: «Шляхи виходу з економічної кризи»(2009р.), «Зробимо Україну енергоощадною» (2010 р.), «Україна: 20 років державотворення» (2011 р.), та «Природне землеробство України – шлях до здоров’я і добробуту нації» (2012 р.), які набули широкого суспільного резонансу.

Досвід засвідчив, що ці конкурси стали дуже популярними серед студентів. Наприклад, у конкурсі «Україна: 20 років державотворення» (2011 р.) взяло участь 1100 студентів із 119 вузів, з яких 100 відзначено преміями.

Запрошуємо студентів до участі в Конкурсі!

Бажаємо творчого натхнення та перемоги!