Творчий вечір Петра Кралюка в Рівному

Третього квітня 2012 року о 19.00 год. у Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі (велика зала) відбудеться творчий вечір сучасного філософа та письменника, професора Острозької академії Петра Кралюка.

Поряд з активною творчою діяльністю доктор філософських наук, член Національної спілки письменників України Петро Кралюк успішно працює на посаді першого проректора Національного університету «Острозька академія». Петро Михайлович відомий, як автор низки наукових праць з історії, філософії, релігієзнавства, політології, літературознавства, монографічних досліджень та художніх творів, особливістю яких є грунтівський постмодернізм. Нагадаємо, що з-під його пера побачили світ твори «Білі плями в історії української філософії» (2007), «Мелетій Смотрицький і українське духовно-культурне відродження кінця ХVІ – початку ХVІІ ст.» ( 2007), «Діоптра» (2007), «Новий апокриф» (2008), «Реліквія» (2010), «Шестиднев або Корона дому Острозьких» (2010), «Княжими шляхами Волині. Віднайдення раю» (2010), «Блага вість од княгині Жеславської. Історія Пересопницького Євангелія» (2011), «Сильні та одинокі» (2011), «Ян Лятос: ренесансна філософія та наука на українських землях» (2011) та ін.

У програмі вечора відбудеться презентація найвідоміших творів Петра Кралюка, а також енциклопедичного видання для інтелектуалів «Острозька академія XVІ-XVIІ ст.». Гості матимуть можливість задати письменникові питання та обговорити соціокультурні проблеми сучасності.

Запрошуються усі охочі!

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном:
(03654) 2-34-96,

відділ зв’язків з громадськістю Національного університету «Острозька академія»
або за електронною адресою: press@oa.edu.ua, а також на сайті www.oa.edu.ua